Herttoniemen Taekwondo seura muutti uusiin tiloihin keväällä 2016 ja sen jälkeen toimintamme on kasvanut hurjasti. Vaikka työntekijämme ja iso ryhmä vapaaehtoisia ohjaajia tekee kovasti töitä, niin tarvitsemme lisää ohjausapua. Haemme tuntityöntekijää ensi syksystä alkaen.
Odotamme sinun olevan täysi-ikäinen ja sinulla on
1. taekwondo kokemusta ja osaamista vähintään 2 vuotta
2. vähintään 1-tason ohjaajakoulutuksen käynyt tai vastaavat tiedot
3. valmis tekemään töitä vähintään 2-4 h viikossa klo 16-18 välisenä aikana arkisin. Myös viikonloppuisin on harjoituksia
4. tykkäät työskennellä lasten ja nuorten parissa
Työnkuvaan kuuluu lähinnä taekwondoharjoitusten ohjaaminen lasten ja nuorten ryhmissä. Jos sinulla on osaamista ja taitoja muista asioista, niin kerro niistä työhakemuksessa.
Lähetä hakemuksesi tuntipalkkatoiveineen mahdollisimman pian, sillä aloitamme haastattelut heti soveltuvien henkilöiden haettua paikkaa! Viimeinen hakupäivämäärä on 7.6.2018.
Laita työhakemuksesi ja ansioluettelosi sähköisesti inkwon.hwang(ät)gmail.com. Mahdolliset kysymykset myös sähköpostilla.